customs gerb

м. Дніпро

+38 (056) 789-37-56

+38 (096) 503-09-51

office@customs-dp.com

Сертифікат відповідності автомобіля - це документ, який підтверджує відповідність автомобіля встановленим нормативно технічним вимогам України. 

Сертификация авто Днепр Сертификация авто Днепр 

Згідно із законодавством України автотранспорт є об'єктом підвищеної небезпеки, так як може бути джерелом заподіяння шкоди здоров'ю та життю громадян, а також є джерелом забруднення навколишнього середовища.

Детальніше: Сертифікація автомобілів

Декларація про відповідність - це документ, в якому виробник або уповноважені ним особи засвідчують, що продукція, яку поставляють їм, відповідає вимогам нормативних документів.

Акредитований орган з сертифікації відповідно до кодом ДКПП/ТН ЗЕД, присвоєним даної продукції, реєструє декларацію про відповідність.

Декларация о соответствии Днепр, Украина Декларация о соответствии Днепр, Украина Декларация о соответствии Днепр, Украина Декларация о соответствии Днепр, Украина

Детальніше: Декларація про відповідність

Заключение CЭС * Украина

   Санітарно-епідеміологічний висновок України - документ, який підтверджує відповідність готової продукції, виду діяльності або технічних умов (ТУ), за якими виробляється продукція, встановленим вимогам, гігієнічним нормам і санітарним правилам, а також службовець офіційним підтвердженням безпеки продукції для здоров'я людини. Крім того, при отриманні сертифікатів відповідності продукції найчастіше потрібна спочатку отримати санітарно-епідеміологічний висновок МОЗ.

Детальніше: Висновок CЕС. Технічні Умови.

   Карантинний дозвіл (фітосанітарний сертифікат) - офіційний документ, який дає дозвіл на імпорт або транзит об'єктів регулювання відповідно до встановлених фітосанітарним норм.
   Для отримання імпортного карантинного дозволу необхідно пройти реєстрацію в обласній фітосанітарній службі і отримати лист про підтвердження реєстрації.

Детальніше: Карантинний (фітосанітарний) сертифікат

Торгово-промышленная палата * Украина

   Торгово-промислова палата України відповідно до Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні», - недержавна неприбуткова організація, яка на добровільних засадах об'єднує юридичних осіб і громадян України, зареєстрованих як підприємці, а також їх об'єднання.

Детальніше: Торгово-промислова палата