customs gerb

м. Дніпро

+38 (056) 789-37-56

+38 (096) 503-09-51

office@customs-dp.com

Заключение CЭС * Украина

   Санітарно-епідеміологічний висновок України - документ, який підтверджує відповідність готової продукції, виду діяльності або технічних умов (ТУ), за якими виробляється продукція, встановленим вимогам, гігієнічним нормам і санітарним правилам, а також службовець офіційним підтвердженням безпеки продукції для здоров'я людини. Крім того, при отриманні сертифікатів відповідності продукції найчастіше потрібна спочатку отримати санітарно-епідеміологічний висновок МОЗ.

Заключение CЭС * Украина

   Санітарно-епідеміологічний висновок МОЗ видається згідно з правилами, закріпленим у Висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-03 / 52400 від 27.12.2004, і регулюється Законом України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення» № 4004-XII від 24.02.94.
Видається висновок Міністерством охорони здоров'я України терміном від 1 до 5 років на такі види:
- Продукцію українського виробництва;
- Продукцію імпортного виробництва;
- Вид діяльності (торгівля, громадське харчування);
- ТУ (технічні умови виробництва).

Розробка, Погождення Технічних Умов (ТУ)

   Технічні умови - документ, що встановлює вимоги, які є обов'язковими для виконання щодо продукції в процесі її виробництва, реалізації, експлуатації, утилізації, транспортування, зберігання та інших дій.Технические Условия

   Технічні Умови розробляють на один конкретний виріб, речовину, матеріал. Вимоги, встановлені Технічними Умовами (ТУ), не повинні суперечити обов'язковим вимогам державних стандартів, що поширюється на дану продукцію.

   Процес виконання робіт по ТУ включає в себе: розробка проекту ТУ, перевірка і узгодження ТУ (включаючи зміни до них) з органами державного нагляду.

   Надамо оптимальні проектні рішення ТУ, розроблені саме під Ваше виробництво , що відповідає всім існуючим нормам державних контролюючих органів.

   Розробка технічних умов починається з отримання нами такої інформації:

1. Реквізити Вашої компанії.

2. Майбутній асортимент Вашої продукції з описом основних технічних характеристик.

3. Технологічний порядок виробництва, з описом основних закуповуваних компонентів

Залишились питання, звертайтесь до нас!