customs gerb

м. Дніпро

+38 (056) 789-37-56

+38 (096) 503-09-51

office@customs-dp.com

Декларація про відповідність - це документ, в якому виробник або уповноважені ним особи засвідчують, що продукція, яку поставляють їм, відповідає вимогам нормативних документів.

Акредитований орган з сертифікації відповідно до кодом ДКПП/ТН ЗЕД, присвоєним даної продукції, реєструє декларацію про відповідність.

Декларация о соответствии Днепр, Украина Декларация о соответствии Днепр, Украина Декларация о соответствии Днепр, Украина Декларация о соответствии Днепр, Украина

При реєстрації декларації про відповідність акредитований центр сертифікації присвоює реєстраційний номер декларації, який містить код органу сертифікації, порядковий номер самої декларації про відповідність. Декларація про відповідність має юридичну силу і діє на всій території України.

Підтверджувати відповідність продукції вимогам технічних регламентів може тільки резидент України. Якщо виробник нерезидент України - його інтереси на території України може представляти тільки резидент України на підставі договору і оформленого доручення (в установленому порядку) на підтвердження відповідності.