customs gerb

м. Дніпро

+38 (056) 789-37-56

+38 (096) 503-09-51

office@customs-dp.com

   Карантинний дозвіл (фітосанітарний сертифікат) - офіційний документ, який дає дозвіл на імпорт або транзит об'єктів регулювання відповідно до встановлених фітосанітарним норм.
   Для отримання імпортного карантинного дозволу необхідно пройти реєстрацію в обласній фітосанітарній службі і отримати лист про підтвердження реєстрації.

Карантинный (фитосанитарный) сертификат * Украина

   До під карантинних матеріалів відносяться:
насіння і посівний матеріал; сільськогосподарські, лісові та декоративні культури; рослини і їх частини (цибулини, бульби, плоди, тощо), а також інша продукція рослинного походження, яка може переносити шкідників, хвороби рослин і бур'яни, культури живих грибів, бактерії, віруси, а також нематоди, кліщі і комахи, які можуть завдати шкоди рослинним ресурсам, колекції комах, збудники хвороб рослин і зразки пошкоджень, які наносяться ними, а також гербарії і колекції насіння.
   Видача даного підтверджуючого документа здійснюється на одну партію рослинної під карантинної продукції, провозити яку слід в одному транспортному засобі (це означає, що на кожний наступний транспортний засіб, що перевозить підкарантинну продукцію, необхідно оформляти додатковий підтверджуючий документ).
   Всі вимоги щодо здійснення оформлення документа затверджені міжнародною конвенцією ФАО, що визначаэ усі норми і правила щодо перевезення товарів, що супроводжуються фітосанітарним сертифікатом.

 

Залишились питання, звертайтесь до нас!