customs gerb

м. Дніпро

+38 (056) 789-37-56

+38 (096) 503-09-51

office@customs-dp.com

автомобильные перевозки Украина

   Автомобільні вантажоперевезення - невід'ємна частина виробничого процесу будь-якого підприємства, тому кожному працюючому підприємству необхідно бути впевненим у своєму перевізника. Ця впевненість з'являється лише тоді, коли компанія має ім'я на ринку, яке заробила, вибудовуючи сумлінні відносини зі своїми клієнтами, і знає свою справу досконально.

   Міжнародні автомобільні вантажоперевезення займають близько 27% всіх вантажів, що перевозяться. Вже протягом багатьох років єдиним стрімко розвиваються видом перевезень залишаються вантажні автомобільні перевезення.

   Міжнародні автомобільні перевезення вантажів мають ряд переваг над іншими видами перевезень:
1. Зручність: Можливість доставки вантажу за принципом "від дверей до дверей". Тільки автоперевезення вантажів можуть забезпечити це, так як при перевезенні залізничним або авіаційним транспортом до самого вантажоодержувачу потрібна додаткова перевезення вантажу автомобільним транспортом.
2. Швидкі терміни: У співвідношенні оперативності та вартості автотранспортні перевезення поза конкуренцією.
3. Більше можливостей: Автомобільні перевезення вантажів дають можливість перевезення самих різних видів вантажу, від небезпечних і до негабаритних.

   Види транспортування вантажів:
- Українські автоперевезення;
- Міжнародні перевезення;
- Негабаритний транспортування;
- Небезпечні вантажі всіх класів ADR;
- Рефрижераторні;
- Наливні і рідкі вантажі;
- Насипні і навалочні;
- Збірні вантажі з Європи та Азії.

   Здійснимо локальні і всі види міжнародних перевезень, незалежно від відстані та обсягу вашого вантажу і складності завдання - вантаж буде доставлений.
Ми працюємо і з приватними особами, і з корпоративними клієнтами, відкриті для нових пропозицій і довгострокового співробітництва. Високі стандарти сервісу і роботи, звертайтеся, ми вам допоможемо!

   Основні документи:
- Товарно-транспортна накладна - головний документ перевезення. Виписується відправником. У транспортному розділі зазначаються маршрут, дані авто і водія. У товарному розділі - перелік, вага, кількість і вартість вантажу. ТТН повинні бути завірені оригінальними печатками і виписуються в 4 примірниках (один вантажовідправнику, другий для вантажоодержувача, третій перевізнику і четвертий є підставою для розрахунку оплати за перевезення та додається транспортною компанією до рахунку на оплату замовнику).
- Шляховий лист. Необхідний документ з боку перевізника. Виписується автопідприємством.
- Договір між вантажовідправником (вантажоодержувачем) і перевізником (експедитором) або копія договору, завірена однієї зі сторін. Договір є підставою для транспортування вантажу даним перевізником.

   Додаткові документи:
- Товарна накладна додається, в разі, якщо в товарному розділі ТТН не вказано повний перелік вантажу, що перевозиться;
- Сертифікати відповідності та якості, паспорта додаються в залежності від характеру вантажу.
- Рахунки-фактури та договір між постачальником і покупцем вантажу - використовуються для уникнення нестандартних ситуацій.

Залишились питання, звертайтеся до нас!