customs gerb

м. Дніпро

+38 (056) 789-37-56

+38 (096) 503-09-51

office@customs-dp.com

авиа перевозки украина

   Міжнародні перевезення вантажів по повітрю передбачають обов'язкове проходження митних процедур.

   Митне оформлення проводиться шляхом декларування вантажів та сплати всіх необхідних зборів.

   До обов'язкових платежів імпортних товарів відносяться: акциз, податок на додану вартість і мито.

   Непрямі платежі для оформлення товарів на митниці - це збори за видачу ліцензій, кваліфікаційного атестата, зберігання товарів на митному складі та їх транспортування.

   Згідно з правилами здійснення вантажних авіаперевезень, прийом вантажу до перевезення здійснюється тільки при наявності правильно оформленої вантажної накладної.

1. Перевезення вантажів на міжнародних авіалініях можуть здійснюватися на пасажирських і вантажних літаках.
2. Вантажі, які приймають до міжнародних перевезеннях, підлягають таким правилам:
- Ввезення і вивезення, транзит вантажу повинні бути дозволені законами і правилами країни на територію, з території або через територію якої здійснюється перевезення;
- Габарити вантажу повинні забезпечувати його вільну вантаження і вивантаження, розміщення в багажно-вантажних відсіках повітряних суден і його кріплення;
- При перевезенні на рейсових пасажирських повітряних суднах маса і габарити вантажу не повинні перевищувати меж, встановлених нормативами;
- До вантажу повинні бути додані всі необхідні документи;
- Вантаж не повинен створювати небезпеки для повітряного судна, що знаходяться на ньому людям і майну, а також за своїми властивостями не повинен створювати незручностей пасажирам.
3. Вантаж, що перевищує встановлені межі за масою і габаритами, може бути прийнятий до перевезення тільки за згодою перевізника.

   Зручність доставки вантажу літаком незаперечно: висока якість надання послуг, швидкість доставки, мінімальні ризики зриву термінів. Вимоги, які пред'являються авіаперевізниками при транспортуванні вантажів:
- Вимоги до упаковки - жорстких вимог до упаковки вантажу на повітряному транспорті немає. Це може бути і картонна коробка, укріплена скотчем, і мішок, і ящик, і будь-яка інша тара. Упаковка повинна сприяти збереження вантажу і виключати можливість ненавмисної псування вантажу в процесі його завантаження / вивантаження / перевезення (удари, атмосферні опади) а також виключати доступ до вмісту. Не повинно бути гострих виступаючих частин, здатних завдати травми або пошкодити обшивку повітряного судна.

   Всі вантажні місця повинні бути промарковані етикетками, що містять інформацію про відправника вантажу і вантажоодержувача, а також іншої маркуванням ( "Крихке", "Верх", "Боїться вогкості" і т.д.) при необхідності.

   І пам'ятайте, що відповідальність за упаковку, згідно Повітряному кодексу, несе вантажовідправник!

- Обмеження за розміром і вагою вантажу: обмежень щодо мінімального розміру і ваги вантажу немає. Вантажні місця, вага яких перевищує 80 кг.,    Відносяться до категорії великовагових, що, в більшості випадків, позначається тільки на збільшенні вартості перевезення. Максимально допустима вага одного місця, дозволеного до перевезення на повітряному транспорті без додаткових узгоджень, 200 кг. Сукупна вага і обсяг всіх
вантажних місць однієї партії обмежений тільки розмірами багажних відсіків повітряного судна.
   Вантажні авіаперевезення дозволяють перевести досить об'ємний і важкий вантаж. Наприклад, вітчизняний вантажний літак ІЛ-76 може перевезти понад 130 тонн, вантажний літак АН-124 Руслан більше 200 тонн. При необхідності перевезти вантаж до 20 тонн, використовуються літаки АН-12 і АН-26.

Залишились питання, звертайтеся до нас!