customs gerb

м. Дніпро

+38 (056) 789-37-56

+38 (096) 503-09-51

office@customs-dp.com

морские перевозки украина

   Морські контейнерні перевезення - мабуть, найдешевший і зручний спосіб перевозити вантажі при експортно-імпортної діяльності. Вид доставки особливо затребуваний тому, що дозволяє привезти товари з іншого кінця світу з найменшими витратами.

   Для перевезення в контейнерах підходять практично будь-які типи вантажів, крім, хіба що, негабаритних.
   Надаємо послуги з обома схемами, Full Container Load (FCL) і Less Than Container Load (LCL), що дає нашим клієнтам можливість возити вантажі як цілими контейнерами, так і орендувати частину контейнера для перевезення невеликих партій.
   Ми працюємо над тим, щоб ваші перевезення проходили без єдиної затримки!

   Етапи перевезення -
- Букинг контейнера;
- Завантаження контейнера на складі відправника;
- Відправлення вантажу в порт;
- Перевезення контейнера на контейнеровозе;
- Обробка по прибуттю в порт призначення;
- Перевезення від порту до складу замовника.
   У вартість входить:
- Наземна доставка вантажу до порту відправлення;
- Портові витрати в порту відправлення;
- Морський фрахт;
- Портові витрати в порту призначення;
- Перевезення з порту до складу замовника;
- Інформаційна підтримка на всіх етапах.
   Що може знадобитися?
- Страхування вантажів;
- Митне оформлення;
- Консалтинг зовнішньоекономічної діяльності;
- Проведення митних оглядів;
- Складська логістика;
- Допомога в пошуку торгових партнерів.

   Транспортні документи:
- Інвойс (англ. Invoce) - рахунок, вантажо-супровідний документ, який виписується продавцем товару покупцеві за певну партію товару. Інвойс містить: найменування, адреса продавця і найменування, адреса покупця, дату і номер замовлення покупця, опис проданого товару, відомості про упаковку, точні позначенні і номера зазначені на упаковці, ціну товару, умови поставки і платежу. Також документ може використовуватися в якості накладної, яка направляється разом з товаром, а також для посвідчення походження товару.
- Інвойс (рахунок) - основний документ, що підтверджує вартість декларованого товару, є базою для розрахунку митних зборів, платежів і ПДВ.
- Експортна декларація (EX-1) - міжнародний документ, який підтверджує експорт товару для вантажів, вироблених і проданих з країн (ЄЕС).
- Транзитна декларація (Т-1) - гарантійний документ для митного транзиту. Повинен супроводжувати (по території ЄЕС) всі вантажі неєвропейського походження (з США, Азії і т.п.) і вантажі, що проходять з європейських митних складів.
- Товарно-транспортна накладна (ТТН, накладна CMR) - складається не менше ніж у трьох примірниках, які мають бути підписані відправником і перевізником.
Перший примірник накладної передається відправнику, другий супроводжує вантаж, третій залишається у перевізника.
- Книжка МДП (Carnet TIR) - діє на підставі «митної конвенції про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП».

- Коносамент (Bill of Lading, морська накладна) - товаросупровідний документ, що використовується при морських перевезеннях і з використанням морського транспорту. Коносамент - документ, що видається перевізником вантажовідправнику в посвідченні прийняття вантажу до перевезення морським транспортом із зобов'язанням доставити вантаж в порт призначення і видати його законному власникові коносамента. Зазвичай, виготовляється три екземпляри Bill of Lading: для вантажовідправника; для вантажоодержувача і для власника вантажу. Всі екземпляри коносамента, є оригіналами, і на них ставиться штамп «Оригінал».

   Товаророзпорядчих документом є зазвичай тільки один (перший) з оригіналів коносамента. Копії коносамента мають штамп «Копія» або друкуються на бланках, відмінного від оригіналу кольору. Якщо по одному з примірників коносамента товари видані, то інші втрачають силу.
   Кожна нова перевезення морських контейнерів, організована нашою компанією, переростає в довгострокову взаємовигідну співпрацю. Одного разу скориставшись нашими послугами, Ви не станете міняти фірму з доставки вантажів!

 

Залишились питання, звертайтеся до нас!