Ua Ru En

Центр сертификации Украины

Популярні послуги

Сертифікат відповідності - документ, що підтверджує, що продукція відповідає законодавчо встановленим вимогам щодо її якості та безпеки (ДСТУ, ГОСТ, ТУ) та внесено до Реєстру органу із сертифікації на території України.

Санітарно-епідеміологічний висновок України - документ, що підтверджує відповідність готової продукції, виду діяльності, технічних умов, встановленим вимогам, гігієнічні нормам та санітарним правилам. 

Технічні умови (ТУ) - це технічна документація на продукцію, містить вимоги до виробу, його виготовлення, контролю, приймання та постачання.

Сертифікат ISO 9001 документально підтверджує той факт, що на підприємстві працює система управління якістю і є гарантією стабільного функціонування системи.

Сертифікат ISO 14001 свідчить про те, що організація має достатню кількість ресурсів для здійснення успішної екологічної діяльності свого виробництва.

Сертифікат ISO 22000 показує здатність контролювати ризики безпеки харчової продукції та гарантувати, що кінцеві продукти є безпечними для споживачів.

Залишились питання? ВСІ турботи ми беремо на себе!

+38 (096) 503 09 51

+38 (050) 222 14 79