Ua Ru En

Центр сертификации Украины

Розмитнення автомобіля Дніпро

Досить часто виникає питання, "Як розмитнити авто в Україні?" 

Купити або продати закордоном - це дуже актуальна тема на сьогоднішній день для багатьох українців, особливо після того, як був прийнятий закон про зниження акцизного збору. Адже вартість європейських машин досить низька. 

Вибір і придбання транспортного засобу - це тільки перший крок на шляху до володіння автомобілем. Далі щасливого покупця чекає ряд бюрократичних процедур, але завдяки співпраці з нашою компанією ви зніміть з себе масу "головного болю". 

Розмитнення автомобіля Дніпро  Розмитнення автомобіля Дніпро

Детальніше: Розмитнення автомобіля Дніпро

Ввезення інвестицій

Ввоз инвестиций, таможенное оформление, Украина

   Інвестиції - грошові кошти, цінні папери, інше майно, в тому числі майнові права, інші права, що мають грошову оцінку, що вкладаються в об'єкти підприємницької та (або) іншої діяльності з метою отримання прибутку і (або) досягнення іншого корисного ефекту.

Детальніше: Ввезення інвестицій

Тимчасове ввезення/вивезення

временный ввоз вывоз Украина

   Тимчасове ввезення (вивезення) - митний режим, відповідно до якого товари можуть ввозитися на митну територію України або вивозитися за межі митної території України з обов'язковим наступним поверненням цих товарів без будь-яких змін, крім природного зношення чи втрат за нормальних умов транспортування.

Детальніше: Тимчасове ввезення/вивезення

Митне оформлення Експорт

экспорт Украина

   Експорт - це митний режим, при якому товари вивозяться за межі митної території України, без зобов'язання про їх повернення на цю територію, і без встановлення умов їх використання за межами митної території України.

Детальніше: Митне оформлення Експорт

Митне оформлення Iмпорт

импорт кривой рог

 

   Митне оформлення ІМПОРТУ вантажів повинно починатися на етапі укладення зовнішньоекономічного контракту. Його слід починати з опрацювання пунктів контракту під час переговорів з партнерами, з уточнення переліку документів, що надаються, умов поставки та вирішення питань нетарифного регулювання.

Детальніше: Митне оформлення Iмпорт