Ua Ru En

Центр сертификации Украины

Тимчасове ввезення/вивезення

временный ввоз вывоз Украина

   Тимчасове ввезення (вивезення) - митний режим, відповідно до якого товари можуть ввозитися на митну територію України або вивозитися за межі митної території України з обов'язковим наступним поверненням цих товарів без будь-яких змін, крім природного зношення чи втрат за нормальних умов транспортування.

   Умови переміщення товарів у режимі тимчасового ввезення (вивезення).

   Переміщення товарів у режимі тимчасового ввезення (вивезення) передбачає:

1. подання митному органу документів на такі товари з обґрунтуванням підстав їх тимчасового ввезення на митну територію України (вивезення за межі митної території України);
2. подання митному органу, що проводить митне оформлення товарів, що тимчасово ввозяться/вивозяться, зобов'язання про їх зворотне вивезення/ввезення в терміни, обумовлені метою тимчасового ввезення/вивезення, але не перевищують строків, встановлених цим Кодексом;
3. подання митному органу, що проводить митне оформлення товарів, що тимчасово ввозяться/вивозяться, дозволу відповідного компетентного органу на тимчасове ввезення/вивезення товарів, якщо отримання такого дозволу передбачено законом.

   Товари, на які може надаватися дозвіл на тимчасове ввезення/вивезення з умовним повним звільненням від оподаткування.

   Дозвіл на тимчасове ввезення на митну територію України (тимчасове вивезення за межі митної території України), під зобов'язання про зворотне вивезення допускається щодо:
- Товарів, призначених для демонстрації або використання на виставках, ярмарках, конференціях;
- Професійного обладнання, необхідного особам, які прибувають в Україну (виїжджають з України), для підготовки репортажів, здійснення записів або передач для ЗМІ, зйомки фільмів;
- Контейнерів, піддонів, упаковки, а також будь-яких інших товарів, що ввозяться/вивозяться у зв'язку з якою-небудь комерційною операцією;
- Зразків товарів, предметів, рекламних фільмів за умови, що вони залишаються власністю особи, яка перебуває або проживає за межами території тимчасового ввезення, і їх використання на території України не має комерційного характеру;
- Товарів, що ввозяться з освітніми, науковими чи культурними цілями;
- Особистих речей пасажирів та товарів, що ввозяться для спортивних цілей;
- Матеріалів для реклами та туризму;
- Транспортних засобів, що використовуються виключно для перевезення пасажирів і товарів через митний кордон України;
- Морських та річкових суден, інших плавучих засобів та повітряних суден, які ввозяться з метою ремонту;
- Обладнання і матеріалів, призначених нерезидентами для будівництва та ремонту морських і річкових суден, інших плавучих засобів і повітряних суден.
Рішення про допущення товарів до переміщення через митний кордон України в режимі тимчасового ввезення / вивезення приймається митним органом у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України.

   Терміни тимчасового ввезення/вивезення товарів.

   Загальний строк тимчасового ввезення/вивезення товарів становить один рік з дня ввезення на митну територію України (вивезення з митної території України).

   Розпорядження товарами, щодо яких закінчилися строки тимчасового ввезення/вивезення.

   До закінчення строків тимчасового ввезення/вивезення особа, яка подала зобов'язання про зворотне вивезення/ввезення товарів, що знаходяться в режимі тимчасового ввезення (вивезення), повинна:
1. вивезти/ввезти ці товари згідно з зобов'язанням, представленому митному органу;
2. або заявити про зміну митного режиму, що допускається щодо таких товарів з додержанням вимог цього Кодексу та інших законодавчих актів України.

   Гарантування перебування товарів у режимі тимчасового ввезення/вивезення.

   При тимчасовому ввезенні/вивезенні окремих видів товарів, які визначаються Кабінетом Міністрів України, митне оформлення товарів у режимі тимчасового ввезення/вивезення, проводиться митними органами за умови гарантування відповідно до закону додержання режиму тимчасового ввезення (вивезення).

   Наші послуги
Митне оформлення вантажів
Акредитація на митниці
Митне оформлення імпорту
Митне оформлення експорту
Підготовка декларування на митниці
Декларування товару в електронному вигляді
Митне очищення
Визначення необхідності додаткової документації (сертифікатів, ліцензій).

Залишились питання, звертайтеся до нас!